Tok, 'Gönül Belediyeciliği Bizim İşimiz'! | Samsun Haber

Ana Sayfa SAMSUN HABERLERİ 2 Kasım 2018

Tok, ‘Gönül Belediyeciliği Bizim İşimiz’!

Muhtarları ziyaret etmeye devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, muhtarlarla birlikte çevre esnafını ziyaret ediyor dertlerini ve taleplerini yerinde dinliyor.
Tok, ‘Gönül Belediyeciliği Bizim İşimiz’!

Samsun Haberleri – Muhtarları ziyaret etmeye devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, muhtarlarla birlikte çevre esnafını ziyaret ediyor dertlerini ve taleplerini yerinde dinliyor.

Başkan Tok, bir günde iki mahalleyi birden gezerek adım atmadık cadde sokak bırakmadı. Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik ve Yaşardoğu Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu’yu ziyaret eden Başkan Tok, Bütün çabamız daha yaşanabilir bir İlkadımiçindir. Bunun için de gece gündüz çalışıyoruz” dedi. 

“İLKADIMLI YAŞADIĞI KENTİ SEVMELİ”

Sos­yal be­le­di­ye­ci­lik ala­nın­da İlkadım’a sun­duk­la­rı hiz­met­le­ri bir­çok be­le­di­ye­nin ör­nek al­dı­ğı­nı ifa­de eden İlkadım Be­le­di­ye Baş­ka­nı Tok, “Hiz­met pla­nı­mı­zı oluş­tu­rur­ken hem­şe­ri­le­ri­mi­zin mem­nu­ni­ye­ti­ni göz önün­de bu­lun­du­ra­rak ha­re­ket edi­yo­ruz. Bu sa­ye­de top­lu­mun her ke­si­mi­ne be­le­di­ye hiz­met­le­ri­ni gö­tü­rü­yo­ruz. Genç­le­rimize ay­rı hiz­met­ler, ha­nım kar­deş­le­ri­mi­ze ay­rı hiz­met­ler, yar­dı­ma muh­taç ai­le­le­ri­mi­ze yö­ne­lik ay­rı hiz­met­le­ri­miz var. Gerek kentleşme, sosyal ve kültürel projeler noktasında gerekse çocuk ve kadınların yararlandığı sosyal faaliyetlerde bütün belediyelere örnek teşkil edecek önemli başarılarımız var. Gönül belediyeciliği bizim işimiz, insanları mutlu etmek, huzurlu kılmak yaşadığı çevre ile duygusal bağ kurmasını sağladık. İlkadımlı yaşadığı kenti sevmeli, bizde tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yapmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

TOK, “BİZ BU İŞİ SEVEREK YAPIYORUZ”

Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik ve Yaşardoğu Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu ile birlikte Kışla Mahallesinde Yeni yapılacak camii alanını gezen Başkan Tok, Yapılacak cami alanında incelemelerde bulunarak cami yapımına destek sözü verdi. Başkan Tok, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Seyyid Kutbiddin ve Yalı Camii gibi İlkadım’ın tarihi camilerine yaptığımız yatırımların yanı sıra belediye olarak ilçemizde bulunan her camimize destek oluyoruz. Camilerimizin gerek çevre düzenlemesini gerek abdest yerlerini yeniden inşa ediyor, camimiz eksikliklerini gideriyoruz.Bunun birlikte İlçemizde yapımına devam eden bittiğinde Türkiye’ye örnek olacak Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliye ’sini inşa ediyoruz. Bizler bu işi severek yapıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com