Türkiye Ve Milletimiz İçin Yollardayız! | Samsun Haber

Ana Sayfa SİYASET 5 Haziran 2018

Türkiye Ve Milletimiz İçin Yollardayız!

Her gün bir ilçede çeşitli programlara katılan AK Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyor.
Türkiye Ve Milletimiz İçin Yollardayız!

Samsun Haber – Her gün bir ilçede çeşitli programlara katılan AK Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyor.

Terme’de çeşitli sivil toplum kuruluşları, esnaf, vatandaş ve AK parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Milletvekili Kırcalı, iftar vaktinde vatandaşlara yemek dağıttı ve vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.

TÜRKİYE ve MİLLETİMİZ İÇİN YOLLARDAYIZ

Yeni dönemde ekonomisi daha büyük ve refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye modeli çizen Kırcalı, “Milletimizin bizlere verdiği güç ve yüklediği yönetme sorumluluğu­nun bilinciyle; 24 Haziran seçimleriyle birlikte ezber bozan bir anlayışla demokrasisini daha da geliştiren, ekonomisini büyüten ve bütün vatan­daşlarımızın refahtan daha fazla pay alacağı bir Türkiye için yine yola çıkıyoruz. 24 Haziran seçimleri için yine milletimizin huzurundayız. AK Parti ola­rak 2002’den bu yana yaşadığımız büyük demokratik dönüşümün oluş­turduğu siyasi olgunluk, bilgi ve tecrübe birikimimizle, hepsi birbirinden değerli, yetişmiş kadrolarımızla yeni dönemde de ülkemize ve milletimi­ze yeni bir hamle yaptıracak zorlu hedeflere koşmak için hazırız“ diyerek konuştu.

HİÇ BİR GÜÇ ODAĞI KARŞISINDA EĞİLMEDİK

AK Parti döneminde yaşanan demokratikleşme ve kalkınma ham­lesiyle Türkiye’nin çehresinin değiştiğini ve milletin yüzünün güldüğünü belirten Milletvekili Orhan Kırcalı, “AK Parti olarak kuruldu­ğumuz günden beri Türkiye’nin hedeflerinin, beklentilerinin, gelecek hayallerinin ve milletimizin büyük ideallerinin temsilcisi olduk. Toplumuzun her kesimi insan hakları ve hürriyetlerinden azami seviyede faydalanma imkânı yakaladı. Hiçbir güç odağının aziz milletimizin kutlu yürüyüşüne engel olmasına şimdi­ye kadar izin vermedik, bundan sonra da asla vermeyeceğiz” dedi.

GÜVEN VE İSTİKRARIN GARANTİSİ AK PARTİ OLMUŞTUR

AK Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı sözlerini şöyle tamamladı: “ Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelmiş bulunan AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedef­lere ulaşır, tutamayacağı sözleri vermez. AK Parti bu şekilde siyasetin itibarını yükseltmiş ve insanımız siyasete güven duymaya başlamıştır. Bundan sonra da insanımızın duyduğu güveni boşa çıkarmamak ve siya­setin itibarını yüksekte tutmak boynumuzun borcu olacaktır” şeklinde konuştu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com